Introduction » РАЧНО СЛИКАНИ СЛИКИ » Слики ДРВА » Рачно сликани слики на платно ДРВЈА 3-делни YOBAM001E3


        

Рачно сликани слики на платно ДРВЈА 3-делни YOBAM001E3

уметнички слики AMELIE

ново


0x

 

Availability: Моментално не е достапно
Product no.: YOBAM001E3
Изберете димензии AMELIE:
Цена without Tax : 5,999 мкд
Цена including Tax (18 %):
7,079 мкд

 width=

 

СОВЕТ ЗА ПОДАРОКАвторски репродукции од колекцијата ЛИПА

 

 width=

 

*Кај одредени видови на димензии, изгледот на мотивот на сликата може малку да се разликува

Рачно сликана слика на платно изработена со комбинација на акрилни и маслени бои. Модерна слика на платно за модерни станови и модерен ентериер.

Оригинални мотиви насликани на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка.

Декорации за ѕид, кои едноставно Ве инспирираат!

Уште денес можете да ги имате нашите уметнички слики кои никој друг ги нема!

 

 width= width= width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

NDhmN2Q