Introduction » РАЧНО СЛИКАНИ СЛИКИ » Слики ЦВЕЌЕ » Рачно сликани слики на платно ЦВЕЌЕ FB240E5


        

Рачно сликани слики на платно ЦВЕЌЕ FB240E5

уметнички слики ФАБИО

 

Availability: 28 - 33 работни дена
Product no.: YOBFB240E5
Пон - Пет: 08:00 - 16:00
Достава ГРАТИС: При купување над 3500 МКД
Телефон: 071 / 910 - 939
Број на делови: 5 delna
Изберете димензии ФАБИО 5 делна:
Цена without Tax : 4,932 мкд
Цена including Tax (18 %):
5,820 мкд

into the basket:
  ком  

 width=

 

Рачно сликана слика на платно изработена со комбинација на акрилни и маслени бои. Модерна слика на платно за модерни станови и модерен ентериер.

Оригинални мотиви насликани на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка.

Декорации за ѕид, кои едноставно Ве инспирираат!

Уште денес можете да ги имате нашите уметнички слики кои никој друг ги нема!

 

 width= width= width=

 

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

ODZhYW