Introduction » РАЧНО СЛИКАНИ СЛИКИ » Слики ЦВЕЌЕ » Рачно сликани слики на платно ЦВЕЌЕ FB089E2


        

Рачно сликани слики на платно ЦВЕЌЕ FB089E2

уметнички слики ФАБИО

ново акција


0x

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 12 работни денови
Product no.: YOBFB089E2
Број на делови: 2 делна
Изберете димензии ФАБИО 2 делна:
Цена without Tax : 3,772 мкд
Цена including Tax (18 %):
4,451 мкд

into the basket:
  ком  

 width=

 

*Кај одредени видови на димензии, изгледот на мотивот на сликата може малку да се разликува

Рачно сликана слика на платно изработена со комбинација на акрилни и маслени бои. Модерна слика на платно за модерни станови и модерен ентериер.

Оригинални мотиви насликани на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка.

Декорации за ѕид, кои едноставно Ве инспирираат!

Уште денес можете да ги имате нашите уметнички слики кои никој друг ги нема!

 

 width= width= width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

NmQzMzhhY