Introduction » РАЧНО СЛИКАНИ СЛИКИ » Слики ЦВЕЌЕ » Рачно сликани слики на платно 1 делна ЦВЕЌЕ DA021E1


        

Рачно сликани слики на платно 1 делна ЦВЕЌЕ DA021E1

уметнички слики DANTE

ново


0x

 

Availability: Моментално не е достапно
Product no.: YOBDA021E1
Изберете големина DANTE:
Цена without Tax : 5,033 мкд
Цена including Tax (18 %):
5,939 мкд

 width=

 

СОВЕТ ЗА ПОДАРОКАвторски репродукции од колекцијата ЛИПА

 

 width=

 

*Кај одредени видови на димензии, изгледот на мотивот на сликата може малку да се разликува

Рачно сликана слика на платно изработена со комбинација на акрилни и маслени бои. Модерна слика на платно за модерни станови и модерен ентериер.

Оригинални мотиви насликани на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка.

Декорации за ѕид, кои едноставно Ве инспирираат!

Уште денес можете да ги имате нашите уметнички слики кои никој друг ги нема!

 

 width= width= width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

NGRjYz