Introduction » Pаспродажба >62%< » Постери за ѕид Happy Boy / Dan Johannson 21x30 cm XPGDJ058A2130/24h


        

Постери за ѕид Happy Boy / Dan Johannson 21x30 cm XPGDJ058A2130/24h

на лагер

акција

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 12 работни денови
Product no.: XPGDJ058A2130/21x30/24h
Вообичаена цена 179 мкд
Цена without Tax : 126 мкд
Цена including Tax (18 %):
149 мкд

into the basket:
  парче  

Дизајниранипостери за ѕид со мотиви Dan Johannson испечатени на хартија со идеална грамажа 150 g/m².

Уредете го Вашиот дом со ѕидни декорации по актуелните трендови, кои ќе го разубават Вашиот дом.

Разубавете го Вашиот ентериер со Slikomania.mk

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

NzhjNDEz