Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Introduction » ФОТОГРАФИИ на платно » Подарок за жена - Историски портрет Фотографија на платно


        

Подарок за жена - Историски портрет Фотографија на платно

Фото на платно

акција


0x

 

Transparent price history
Availability: Во Вашиот дом за 11 - 13 работни дена
Product no.: XOBFOTO-WMN
Производител: ARTMIE
Избери големина на портрет:
Избери модел на портрет:
Цена without Tax : 2,236 мкд
Цена including Tax (18 %):
2,639 мкд

into the basket:
  парче  

 

*Времето на испорака на сликата е 5 - 8 работни дена од регистрацијата на уплатата на наша сметка и прифаќањето на предложената графика.

 

 

Прекрасен подарок за жени: Фотографија на платно - историски портрет

 

Не можеме да се вратиме во минатото, но можеме да те вратиме неколку епохи низ уметноста како убавица на романтизмот или дама на импресионизмот. Историскиот портрет е совршен подарок за оние жени кои имаат поинаков портрет на нивниот ѕид и имаат префинето естетско чувство и смисла за хумор.

 

 

Како ќе реагира жената на која и е подарена историска фотографија на платно?

 

Подарок на работа: „Леле, совршено! Од денес, обраќајте ми се со мадам: :D.”
Практична жена: „Многу убаво, ќе ја закачам над бирото или во дневната соба“.
Подарок од пријател: „Ова е одлично! Вие сте златни, од денес ќе ја слушате само вашата кралица :P.”
Романтична душа: „Сигурно тој ме сака само мене и најмногу на светот - јас сум неговата кралица“.
Подарок од типот: „Конечно смисли нешто креативно - не чоколадо и цвеќиња“.
Флегма жена: „Бидејќи веќе ми ја даде, треба да ја поставам некаде ...“
Подарок по расправија со момче: „Многу ти благодарам – бакнеж во чело“.

 

 

Каква би била твојата реакција? :) Портрет во историски стил би ја воодушевил секоја жена која ја почитува оригиналноста и сака да го украсува својот дом. Подарете им на вашите најблиски подарок кој ќе ги израдува.

 

 

За нас производството на ваква слика е многу внимателен процес, на кој му посветуваме голема количина на енергија и љубов. Бидејќи овој производ не може да се направи двапати на ист начин, за овој производ „по нарачка“, на секоја нарачка и пристапуваме поединечно и таа е прилагодена на конкретниот клиент. Овој специјален модел на слика е единствен и не припаѓа на нашата стандардна понуда од нашиот сајт. Затоа ве замолуваме да платите однапред за овие нарачки. Напоменуваме дека поради гореспоменатото натстандардно производство, ваквата роба не е опфатена со Законот за заштита на потрошувачите и правото на откажување од договорот во рок од 14 дена, освен ако не се работи за технички проблем.

 

* Во случај на нарачка на неколку слики со иста големина, додадете ги сите како folder - .zip, resp. .rar*

 

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

OTgzOGY5ND