Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Украси за Елка - Лампиони » Новогодишни украси - лампиони NANCY 6 бр


        

Новогодишни украси - лампиони NANCY 6 бр

10 cm

ново


0x

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DEFSW/B/NANCY/2-13
Вообичаена цена 891 мкд
Цена without Tax : 370 мкд
Цена including Tax (18 %):
437 мкд

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

YWUwM