Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Навлаки за перници » Навлака за перница NOVELTY Dark Green 45x45 cm


        

Навлака за перница NOVELTY Dark Green 45x45 cm

Декоративна навлака


0x

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: TRO/NOVELTY/GREEN
EAN code: 5902963475473
Цена without Tax : 270 мкд
Цена including Tax (18 %):
319 мкд

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

NzE0MjM5Mj