Introduction » Pаспродажба >60%< » Рачно Сликани Слики » Насликани слики на платно ЦВЕТ 50x150 cm FB096E3/24h - Попуст 35%


        

Насликани слики на платно ЦВЕТ 50x150 cm FB096E3/24h - Попуст 35%

на лагер

акција

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: YOBFB096E3/50x150/24h
Вообичаена цена 8,879 мкд
Цена without Tax : 4,891 мкд
Цена including Tax (18 %):
5,771 мкд

 width=

Рачно сликана слика на платно изработена со комбинација на акрилни и маслени бои. Модерна слика на платно за модерни станови и модерен ентериер.

Оригинални мотиви насликани на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка.

Декорации за ѕид, кои едноставно Ве инспирираат!

Уште денес можете да ги имате нашите уметнички слики кои никој друг ги нема!

 width= width= width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

ZmExNz