Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Pаспродажба 77%> » Насликани слики на платно BUDHA 120x60 cm FB031E3 /24h - Попуст 35%


        

Насликани слики на платно BUDHA 120x60 cm FB031E3 /24h - Попуст 35%

на лагер

акција


0x

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 12 работни денови
Product no.: YOBFB031E3/120x60/24h
Вообичаена цена 6,359 мкд
Цена without Tax : 3,503 мкд
Цена including Tax (18 %):
4,133 мкд

into the basket:
  парче  

 width=

Рачно сликана слика на платно изработена со комбинација на акрилни и маслени бои. Модерна слика на платно за модерни станови и модерен ентериер.

Оригинални мотиви насликани на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка.

Декорации за ѕид, кои едноставно Ве инспирираат!

Уште денес можете да ги имате нашите уметнички слики кои никој друг ги нема!

 width= width= width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

OGYyNGZmZ