Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » РАЧНО СЛИКАНИ СЛИКИ » Насликана слика на платно ЖЕНА И МОРЕ 1-делна 60x90 cm CWF11071SDE1


        

Насликана слика на платно ЖЕНА И МОРЕ 1-делна 60x90 cm CWF11071SDE1

уметнички слики

ново


0x

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 12 работни денови
Product no.: CWF11071SDE1
Цена without Tax : 5,491 мкд
Цена including Tax (18 %):
6,479 мкд

into the basket:
  парче  

 width=

Рачно сликана слика на платно изработена со комбинација на акрилни и маслени бои. Модерна слика на платно за модерни станови и модерен ентериер.

Оригинални мотиви насликани на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка.

Декорации за ѕид, кои едноставно Ве инспирираат!

Уште денес можете да ги имате нашите уметнички слики кои никој друг ги нема!

 width= width= width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

N2U3N