Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » РАЧНО СЛИКАНИ СЛИКИ » Насликана слика на платно ЖЕНА 1-делна 50x100 cm CWF1527HE1


        

Насликана слика на платно ЖЕНА 1-делна 50x100 cm CWF1527HE1

уметнички слики

 

ново Black FRIDAY


0x
Transparent price history
Availability: Во Вашиот дом за 8 - 12 работни денови
Product no.: CWF1527HE1
Мотив: жена
Боја: црна
Цена without Tax : 7,534 мкд
Цена including Tax (18 %):
8,890 мкд

into the basket:
  парче  

 width=

Рачно сликана слика на платно изработена со комбинација на акрилни и маслени бои. Модерна слика на платно за модерни станови и модерен ентериер.

Оригинални мотиви насликани на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка.

Декорации за ѕид, кои едноставно Ве инспирираат!

Уште денес можете да ги имате нашите уметнички слики кои никој друг ги нема!

 width= width= width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

NDcwN
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот