Introduction » Pаспродажба 77%> » Рачно Сликани Слики » Насликана слика на платно Попуст 40% АПСТРАКТ 40x80 cm FB087E1/24h


        

Насликана слика на платно Попуст 40% АПСТРАКТ 40x80 cm FB087E1/24h

на лагер

акција


0x

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 12 работни денови
Product no.: YOBFB087E1/40x80/24h
Производител: ARTMIE
Вообичаена цена 6,359 мкд
Цена without Tax : 3,236 мкд
Цена including Tax (18 %):
3,819 мкд

into the basket:
  парче  

 width=

Рачно сликана слика на платно изработена со комбинација на акрилни и маслени бои. Модерна слика на платно за модерни станови и модерен ентериер.

Оригинални мотиви насликани на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка.

Декорации за ѕид, кои едноставно Ве инспирираат!

Уште денес можете да ги имате нашите уметнички слики кои никој друг ги нема!

 width= width= width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

OGM2NTZkN