Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Испраќаме веднаш -30% » Насликана слика на платно ЦВЕЌЕ 1-делна YOBCWFFL085 - 120x80 cm


        

Насликана слика на платно ЦВЕЌЕ 1-делна YOBCWFFL085 - 120x80 cm

уметнички слики

ново акција


1x

 

Availability: Во Вашиот дом за 5 - 8 работни денови
Product no.: YOBCWFFL085
Изберете големина на насликани слики:
Цена without Tax : 4,982 мкд
Цена including Tax (18 %):
5,879 мкд

into the basket:
  парче  

 width=

Рачно сликана слика на платно изработена со комбинација на акрилни и маслени бои. Модерна слика на платно за модерни станови и модерен ентериер.

Оригинални мотиви насликани на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка.

Декорации за ѕид, кои едноставно Ве инспирираат!

Уште денес можете да ги имате нашите уметнички слики кои никој друг ги нема!

 width= width= width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

ZTQ2M