Introduction » Pаспродажба >60%< » Налепници за Ѕид » Налепници за ѕид КАФЕ 75x150 cm NAKA038/24h - темно кафева боја


        

Налепници за ѕид КАФЕ 75x150 cm NAKA038/24h - темно кафева боја

на лагер

акција

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 12 работни денови
Product no.: ZNFZNAKA038/75x150/80/24h
Вообичаена цена 1,319 мкд
Цена without Tax : 897 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,059 мкд

into the basket:
  парче  

Налепници за ѕид се изработени од специјална самолеплива фолија која совршено одговара на сите мазни површини. Поради поволниот хемиски состав на лепакот, налепниците не оставаат никаков траг на површината и затоа се безопасни по површината на која се нанесуваат. .

Налепници за ѕид имаат повеќе позитивни карактеристики освен брзината на поставување, ефикасност на уредување на ентериерот но и цените. Ефтини купони на секој пресуден фактор кога некој се определува за ѕидни налепници.

Ѕидните налепници се совршено решение за уредување на дневната соба, па од таа причина луѓето се' повеќе се определуваат за овие ѕидни декорации.

Напоменуваме дека тоа сеналепници изработени во согласност со палетата на бои прикажана над описот, како и дека при изборот на боја во зависност од положбата на Вашот монитор нијансите на боите може благо да варираат..

Упатство за лепење налепници за ѕид.

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

ODJmYm