Introduction » Pаспродажба >60%< » Налепници за Ѕид » Налепници за ѕид КАФЕ 50x100 cm NAKA008/24h - мед боја


        

Налепници за ѕид КАФЕ 50x100 cm NAKA008/24h - мед боја

на лагер

акција

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: ZNFZNAKA008/50x100/92/24h
Вообичаена цена 599 мкд
Цена without Tax : 406 мкд
Цена including Tax (18 %):
479 мкд

Налепници за ѕид се изработени од специјална самолеплива фолија која совршено одговара на сите мазни површини. Поради поволниот хемиски состав на лепакот, налепниците не оставаат никаков траг на површината и затоа се безопасни по површината на која се нанесуваат. .

Налепници за ѕид имаат повеќе позитивни карактеристики освен брзината на поставување, ефикасност на уредување на ентериерот но и цените. Ефтини купони на секој пресуден фактор кога некој се определува за ѕидни налепници.

Ѕидните налепници се совршено решение за уредување на дневната соба, па од таа причина луѓето се' повеќе се определуваат за овие ѕидни декорации.

Напоменуваме дека тоа сеналепници изработени во согласност со палетата на бои прикажана над описот, како и дека при изборот на боја во зависност од положбата на Вашот монитор нијансите на боите може благо да варираат..

Упатство за лепење налепници за ѕид.

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

ZDg5MzNlYm