Introduction » Ѕидни ЧАСОВНИЦИ » Модерен ѕиден часовник SAFARI NH019


        

Модерен ѕиден часовник SAFARI NH019

декоративни ѕидни часовници

акција


0x

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 12 работни денови
Product no.: HMCNH019-black
Достава ГРАТИС: При купувањето на повеќе од 3500 МКД
Инфо / Нарачки по телефон: 071 / 910 – 939
Вообичаена цена 1,199 мкд
Цена without Tax : 508 мкд
Цена including Tax (18 %):
599 мкд

into the basket:
  парче  

Гаранцијата за ѕидните часовници може да ја превземете »ТУКА«

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

YzYxYzN