Introduction » Слики со текст » Луксузни завеси ROZA 140x300


        

Луксузни завеси ROZA 140x300

завеси за дневна соба - 1 парче

ново


0x

 

Availability: Во Вашиот дом за 11 - 14 работни денови
Product no.: XOBTEX032O1
Пон - Пет: 08:00 - 16:00
Телефон / Viber: 071 / 910 939
1. Изберете димензии 1:
2. Изберете стил на сликата:
Цена without Tax : 508 мкд
Цена including Tax (18 %):
599 мкд

into the basket:
  парче  

 

Пакувањето содржи : 1 завеса со алка, Димензии: 140x300 cm

 

Опис на производот: Сакате промена во Вашиот ентериер? Препуштете се на трендот и украсете ги Вашите прозорци со завеси во боја! Луксузни завеси од квалитетен материјал и во тренди бои кои гарантираат задоволство. Со завесите Вашиот ентериер ќе изгледа модерно и тренди. Пријатно ќе Ве изненади високиот квалитет и поволните цени. Откријте ја магијата на модерниот дизајн и украсете го Вашиот дом уште денес!

 

МАТЕРИЈАЛ: 100% полиестер


ОДРЖУВАЊЕ: да се перат на температура од 30° C, да не се користи избелувач, да се пегла на максимално 110° C, без хемиско чистење, и да не се суша во машина за сушење алишта

 

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

ODdjYzl