Introduction » Прекривки за кревет » Луксузна прекривка за кревет 170X230cm 34d/170X230


        

Луксузна прекривка за кревет 170X230cm 34d/170X230

прекривки за кревет

ново


0x

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 12 работни денови
Product no.: TMA34d/170X230
Тел: 071 910 939: (пон-пет: 8:00-15:30)
димензии: 170x230cm
тип: едностран
Вообичаена цена 4,409 мкд
Цена without Tax : 2,745 мкд
Цена including Tax (18 %):
3,239 мкд

into the basket:
  парче  

 width=  width=  width=

Пакувањето содржи– 2 x навлаки за перници 50x60cm и прекривка за кревет

Дозволете си го луксузот да во својата спална соба имате модерни прекривки за кревет, кои ќе Ви го разубавуваат сонот. Во производството на нашите креветски прекривки се користени најквалитетни материјали, три видови на силиконски влакна кои со професионална и добра пракса создаваат прекрасен резултат. Квалитетот на материјалот и допадливоста на дезените се загарантирани со највисок квалитет!

Оригиналното пакување во пластична торба со патент и рачки за полесен транспорт и додаваат на креветската прекривка и вредност на комфорот при транспортот и чувањето. Овие прекривки за кревет се погодни и како прекрасен подарок.

Вашиот кревет и спална соба едноставно заслужуваат повеќе! Модерен дизајн, квалитетни материјали и испорака на домашна адреса- луксуз кој денес секој може да си го дозволи. Прекривки за кревет кои ќе ги засакате!


МАТЕРИЈАЛ - 100% polyester, 1. класа

НЕГА - рачно перење на температура од 30° C, без избелувачи, во случај на потреба за пеглање на максимална температура од 110° C,

не смее хемиски да се чисти, ниту да се суши во сушара за алишта, туку само со природно сушење, со простирање.

 width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

ZTI1YjR