Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Прекривки за кревет » Прекривка за постела 170X230cm 28i/170X230


        

Прекривка за постела 170X230cm 28i/170X230

прекривки за постела

ново


0x

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 12 работни денови
Product no.: TMA28i/170X230
димензии: 170x230cm
тип: едностран
Цена without Tax : 2,745 мкд
Цена including Tax (18 %):
3,239 мкд

into the basket:
  парче  

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

MTAwZDAy