Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » ФОТО ТАПЕТИ за ѕид » Фототапети за ѕид Zoya VERDI + лепак Гратис FTZY004


        

Фототапети за ѕид Zoya VERDI + лепак Гратис FTZY004

фототапети Zoya VERDI


0x

 

Availability: Во Вашиот дом за 11 - 14 работни денови
Product no.: XFTZY004
Изберете димензија на фототапетата:
Цена without Tax : 821 мкд
Цена including Tax (18 %):
969 мкд

into the basket:
  парче  

На Вашиот ѕид му е потребна промена? Не сакате да правите реконструкција на станот? Нема проблем!
Изменете ги ѕидовите потполно и дадете им нова димензија со дизајнерските тапети Zoya VERDI.


Фототапетите се произведени од квалитетни материјали. Поради својот квалитет нема да биде проблем да ја прилагодите тапетата на Вашиот ентериер. Тапетата е отпорна на влага, прашина и слично.

Упатство за употреба можете да преземете >ТУКА<.

Во случај на фототапетата да се наоѓа сигурносен бел раб, потребно е истиот да се отстрани со ножици пред ставањето на тапетот на ѕид.

 width=

Foto tapete - Opis proizvoda

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

ZmJlM