Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » ФОТО ТАПЕТИ за ѕид » Фототапети за ѕид + лепак за тапети - АБСТРАКТ FTAB017V106


        

Фототапети за ѕид + лепак за тапети - АБСТРАКТ FTAB017V106

Попуст за запознавање 30%


0x

 

Availability: Во Вашиот дом за 11 - 14 работни денови
Product no.: XFTAB017V106
Изберете димензија на фототапетата:
Вообичаена цена 1,299 мкд
Цена without Tax : 830 мкд
Цена including Tax (18 %):
979 мкд

into the basket:
  парче  

Фототапети за ѕид - од еден или повеќе делови во зависност од димензиите на фото тапетот. Ѕидни фототапети кои на Вашиот простор ќе му дадат нова димензија. Фото тапетите се произведени од квалитетни материјали и поради своите карактеристики се добро прилагодени на внатрешни услови како што се влага, прашина и слично. Тапети за ѕид за Вашиот стан, куќа или работен простор. Модерни тапети за модерен ентериер!

Упатство за употреба можете да го преземете >ТУКА<.

Во случај на фототапетата да се наоѓа сигурносен бел раб, потребно е истиот да се отстрани пред ставањето на тапетот на ѕид.

 width=

Фототапети - Опис на производот

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

YTVjNDMwN