Introduction » Декоративен ДРЖАЧ » Фотографија на платно на постојка / Бел


        

Фотографија на платно на постојка / Бел

фотографии на платно


0x

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 12 работни денови
Product no.: WQX103-2_white
Цена without Tax : 872 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,029 мкд

into the basket:
  парче  

Ukraite svoj domили radni sto sa originalnom dekoracijom, kao što je fotografija an platnu postavljena na Дрвен штафелај. Ukrasite dodatno Vama dragu uspomenu i poradite na originalnosti iste, tako što ćete Вашите убави слики на платно поставете ги на декоративен штафелај. Дрвен штафелај и фотографии на платно од Ваша лична фотографија - ќе додаде на Вашиот ентериер оригиналност и посебен дух.

 

Можност да се печати, било како СЕПИАили ЦРНО-БЕЛИ слики на платно. Минимален квалитет на фотографијата 900 x 600 pix. .

 

Димензии на сликите на платно: 30 x 20 cm (2 cm дрвена рамка)

 

Карактеристики на штафелајот:

Боја: бела

МАТЕРИЈАЛ: дрво

Висина на поставување на платното:19 cm

Вкупна висина: 36 cm

Маса: 0,4kg

Максимална висина на платното: 32cm

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

YTE3ZTFk