Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » ФОТО ТАПЕТИ за ѕид » Фото тапети Dream of Life - Dan Johannson XFTDJ033V152


        

Фото тапети Dream of Life - Dan Johannson XFTDJ033V152

ѕидни тапети Dan Johannson

ново


0x

 

Availability: Во Вашиот дом за 11 - 14 работни денови
Product no.: XFTDJ033V152
Изберете димензија на фототапетата:
Вообичаена цена 2,399 мкд
Цена without Tax : 1,677 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,979 мкд

into the basket:
  парче  

Ѕидни фото тапети- од еден или повеќе делови во зависност од димензиите на фото тапетот. Ѕидни фото тапети кои на Вашиот простор ќе му дадат нова димензија. Фото тапетите се произведени од квалитетни материјали и поради своите карактеристики се добро прилагодени на внатрешни услови како што се влага, прашина и слично. Тапети за ѕид за Вашиот стан, куќа или работен простор. Модерни тапети за модерен ентериер!

 

Упатството за употреба можете да го превземете на >TУКА<.

 

 width=

Фото тапети - Опис

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

NDFhYjRiN2