Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Чаршафи за маса » Елегантни чаршафи за маса ELEGANTE 50x180


        

Елегантни чаршафи за маса ELEGANTE 50x180

текстил за кујна

ново


0x

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 12 работни денови
Product no.: TEFE/ELEGANTE/B/50x180
димензии: 50x180 cm
Цена without Tax : 1,251 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,476 мкд

into the basket:
  парче  

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

MzU1YW