Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » ФОТО ТАПЕТИ за ѕид » Детски тапети за боење TMDE007


        

Детски тапети за боење TMDE007

Детски тапети за боење

ново


0x

 

Availability: Во Вашиот дом за 11 - 14 работни денови
Product no.: XFTDE007
Вообичаена цена 649 мкд
Цена without Tax : 287 мкд
Цена including Tax (18 %):
339 мкд

into the basket:
  парче  

Вашите деца сакаат да бојат? Купете им детски тапети за боење.


Нашите нови детски тапети им овозможуваат на децата да ја развиваат својата креативност. Изберете од повеќето мотиви од нашата понуда: миниони, scooby doo, подводен свет, космонаути, авиони,...


Тапетите за боење ќе ја променат детската соба во креативен простор.

 

  • Димензија на тапетите: 1 m²

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

ZmI4M2Q