Introduction » Навлаки за перници » Декоративна навлака за перница CHRISTMAS 40x40 cm


        

Декоративна навлака за перница CHRISTMAS 40x40 cm

декоративна постелнина

ново акција

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: TEFCHP/CHRISTMAS/5
Пон - Пет: 08:00 - 16:00
Достава ГРАТИС: За нарачки над 3500мкд
димензии: 40x40 cm
Телефон | Viber: 071 910 939
Вообичаена цена 509 мкд
Цена without Tax : 199 мкд
Цена including Tax (18 %):
235 мкд

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

NTgxNmQ