Introduction » Декоративен ДРЖАЧ » Декоративен држач за сликање KING - Green


        

Декоративен држач за сликање KING - Green

држач за слики

ново


0x

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: VLSZ5_green
Вообичаена цена 2,990 мкд
Цена without Tax : 1,686 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,990 мкд

into the basket:
  парче  

 /></p>
<p><br /><br /></p>
<div>
<p><br /><span style=Украсен држач за сликање - штафелај! Цврста и стабилна конструкција од дрво-смрека. Лесно регулирање и одлична цена во однос на квалитетот.


ДИМЕНЗИИ:


max. вкупна висина - 186 cm


max. висина на платното - 140 cm

 

Упатствата за монтажа на штафелај можете да ги преземете ТУКА

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

MjU0ZTY4